Kryształki w tapicerstwie

Guziki kryształowe

Guziki kryształowe do tapicerowania mają jedną podstawową zaletę: pasują prawie do wszystkiego. Dlatego też używa się ich do zdobienia różnego rodzaju mebli. Najczęściej są zestawiane z pikowaniami na skórze lub ciemnym materiale. Ciemne barwy są idealnym tłem dla migoczącego w słońcu lub świetle żarówki kryształka. Jednak to ozdoba na tyle subtelna, że równie pięknie komponuje się z materiałami jasnymi, oraz w kolorach pastelowych. Kryształki nie pasują w zasadzie tylko do mocnych, neonowych kolorów. Chociaż i od tej reguły jest wyjątek. Kanapy czy fotele w mocnych kolorach, zdobione kryształowymi guzikami wyglądają bardzo awangardowo i nowocześnie. Dlatego też taki niebanalny mebel może świetnie pasować do galerii sztuki nowoczesnej czy kreatywnej agencji reklamowej.

Meble z kryształowymi guzikami

Dzięki kryształowym guzikom, w zależności od materiałów, z jakimi się je zestawi, można uzyskać różne style mebli. Dlatego też każdy fan migotania znajdzie coś dla siebie. Guziki o małej średnicy zestawione z pikowaną skórą nadają meblowi elegancji i szyku. Takie meble świetnie sprawdzają się w ekskluzywnych i eleganckich, a nawet nieco surowych wnętrzach. Guziki o dużej średnicy w zestawieniu z pastelami, zwłaszcza odcieniami różu nadają meblowi „kobiecości”. Są to romantyczne, zmysłowe meble idealne do sypialni. Natomiast kryształki w zestawieniu z niestandardowymi materiałami: w neonowych kolorach, wyjątkowo „puchatymi” itp., tworzą niebanalne, futurystyczne i nieco zwariowane meble. Są one idealne do wyżej wspomnianych miejsc kreatywnych, a także do… pokoju młodzieżowego.
W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.