Gałki meblowe. Modny kryształ

Gałka meblowa

Przede wszystkim jakość

Idealne gałki meblowe to te, które mają najwyższą jakość wykonania. To właśnie ją powinno stawiać się na pierwszym miejscu wybierając gałki do swojego domu. Dlaczego jest ona tak ważna? Przede wszystkim dlatego, że gałka jest codziennie intensywnie eksploatowana. Często otwieramy szafki lub szuflady mokrymi lub brudnymi rękami. Dlatego gałka nie powinna zbyt łatwo wycierać się ani rdzewieć. Idealne gałki meblowe są łatwe do czyszczenia i plamoodporne. Są również bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Powinny charakteryzować się także mocnym i solidnym sposobem mocowania.

Kryształ zawsze w modzie

Absolutnym hitem wnętrzarskim ostatnich lat są gałki i uchwyty kryształowe. Kojarzone są głównie z wnętrzami w stylu glamour, jednak idealnie komponują się też z wnętrzami nowoczesnymi. Wybór gałek i uchwytów kryształowych jest naprawdę ogromny. Znajdzie się wśród nich zarówno „zwykłe”, bezbarwne kryształki mieniące się wszystkimi kolorami tęczy, jak i kryształy w konkretnych kolorach. Osoby urządzające swoje wnętrze mogą zdecydować się na gałki w formie kryształu, lub na zwykłe uchwyty wysadzane mniejszymi kryształkami. Dostępne są też uchwyty wiszące, przypominające łezkę. Klienci do wyboru mają różne rozmiary uchwytów i gałek, dlatego też znajdą wśród nich coś zarówno do otwierania drzwi ogromnej szafy jak i niewielkiej szuflady w komodzie. Kryształowe uchwyty szczególnie dobrze wyglądają na meblach wykończonych na wysoki połysk. Są bardzo zdobne. Mogą być wspaniałym wykończeniem nudnego, prostego mebla, nadając mu nowe życie. Warto przejrzeć w Internecie ciekawe aranżacje wnętrz kryształowymi uchwytami.
W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.