O firmie

firma MebelArt
profile do mebli tapicerowanych

 

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku. Od początku byliśmy związani z branżą meblarską i przemysłem drzewnym.

Naszymi partnerami są znane na światowych rynkach firmy z branży meblarskiej. W zakresie komponentów do mebli tapicerowanych współpracujemy z firmami OKE z Niemiec oraz DELAHOUSSE z Francji.

W zakresie technologii cienkiego cięcia drewna współpracujemy z austriacką firmą WINTERSTEIGER. Stale rozszerzamy naszą ofertę. Od 2012 roku mamy w ofercie materiały do mebli tapicerowanych: pasy elastyczne i przekładki filcowe o różnej gramaturze, a w branży przemysłu drzewnego piły taśmowe do traków mobilnych i piły stolarskie.

Oferujemy naszym klientom serwis - ostrzenie i regenerację pił taśmowych. Usługi te wykonujemy na najnowocześniejszych maszynach szwajcarskiej firmy ISELI.

Firma ISELI należy do wiodących oferentów ostrzałek i maszyn do regeneracji pił taśmowych, trakowych i tarczowych.

Zespół ISELI produkuje wszystkie maszyny w miejscowości Schötz w Szwajcarii. Stawia na najwyższe techniczne know-how, przy doświadczeniu w branży od ponad 70 lat.

Od marca 2017 r. oficjalne przejęliśmy przedstawicielstwo firmy ISELI.

 

Dlaczego Mebel-Art?

Ponieważ jesteśmy wiarygodni. Od 25 lat współpracujemy z wieloma firmami na terenie całej Polski i robimy to dobrze, bo się na tym znamy.

To właśnie dzięki temu większość naszych Klientów zostaje z nami na długie lata. Reagujemy na potrzeby Klientów, szukamy rozwiązań i w efekcie - rozwijamy się.

Swoją wiedzą, doświadczeniem i jakością staramy się:

  • Umocnić swoją pozycję w branży
  • Zagwarantować najwyższą jakość oferowanych przez nas towarów i usług
  • Być atrakcyjnym, bezpiecznym i wiarygodnym partnerem

ostrzenie pił taśmowych - MebelArt

 
W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.